Festyn Zakładowy w Rybniku

Pracownicy i emeryci Zakładu Przewozów Towarowych w Rybniku tłumnie stawili się na coroczny Festyn sportowo – rekreacyjny w ośrodku LKS Włókniarz w Nędzy w dniu 11 września 2004 roku.

Impreza przygotowana przez Marię Cierniak przy pomocy związkowców obfitowała w szereg atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano: dmuchane pałace, zjeżdżalnie, Euro Bungy, konkursy malarskie, zabawy sprawnościowe. Dla starszych zorganizowano turniej tenisa stołowego, rzutki, turniej skata, symultanę szachowa z Mistrzynią Międzynarodową Agnieszką Matras oraz turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu. W turnieju tym wzięły udział cztery drużyny, W finale byli zawodnicy Concordii Knurów pokonali jedenastkę gospodarzy.

Nad przebiegiem festynu czuwali Dyrektor Zakładu Henryk Tylicki i Ewelina Kubów. Oni również wręczali nagrody zwycięzcom zawodów i konkursów.

Duchem imprezy był Andrzej Nosiadek – multiinstrumentalista, szef Zespołu Muzycznego „Standart”. Z mikrofonem w dłoni szalał on po ośrodku zagrzewając do boju uczestników zabaw. Najlepsze przeboje w jego wykonaniu bawiły wszystkich.

Już po obiedzie zaczęły się pierwsze tańce, a bawiono się długo. Do tego dwa posiłki, piwo i piękna pogoda…

Do zobaczenia za rok!

Najnowsze komentarze

    Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

    Dodaj komentarz